Светът на Богове и Герои
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът на Богове и Герои


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Когато срещнах... [Кат и Изабел]
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyВто 17 Мар 2015, 17:00 by Catherine Summurs

» СПАААааМ ! :D
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyЧет 29 Яну 2015, 19:03 by Ploutos

» Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyПет 09 Яну 2015, 19:33 by Ирис

»  Преди да влезеш си намисли съществително
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:55 by Изабел Болт

» Ship Them -Percy Jackson Game
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:51 by Mituna

» Кой иска да пишем?
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyСря 07 Яну 2015, 17:06 by Crystal

» Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyСря 07 Яну 2015, 02:12 by Ирис

» Don't close the book, just turn the page.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyВто 06 Яну 2015, 21:35 by Алек Делгадо

» Търся си...
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyВто 06 Яну 2015, 21:34 by Mituna

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 10:13

 

 Don't close the book, just turn the page.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)
Азария Дейз.


Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91
Join date : 16.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyПет 21 Ное 2014, 16:22

First topic message reminder :

Преди повече от година, Ню Йорк.


Хей, Алек, как си? Аз... разговорът ни вчера остана недовършен. Не го виня, все пак говорихме за чувства... Посейдон примерно не го прави, той просто праща някоя и друга огромна вълна и готово.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_m7hbn26DIg1r8g2epo1_500
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)
Азария Дейз.


Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91
Join date : 16.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyВто 02 Дек 2014, 20:28

Хей, караш ме да се изчервявам.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Miley-Cyrus-GIFs-miley-cyrus-23438401-500-250
Не знам, не съм пяла, защото не си ме молил?Ако зависеше само от мен бих пяла във всяка една минута... Така че знай, бих изпяла за теб всяка една песен. Не само защото те смайвам и после получавам комплименти и ме зяпаш с възхищение, а защото се надявам да стигне до сърцето ти.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_lcpodwQlYt1qbzaheo1_500
Върнете се в началото Go down
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)
Алек Делгадо


Име на героя : Алек Делгадо
Брой мнения : 57
Join date : 10.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyСъб 06 Дек 2014, 00:29

Определено си спечели възхищението ми за вечни времена. И с удоволствие бих те слушал да пееш, постоянно. Мога да слушам гласа ти завинаги, това е най-красивото нещо, което съм чувал, както мисля, че разбра... Аз просто нямам думи с които да изразя всичко, което искам. Явно ти ще си по това...

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_m31tuvpxo81rorsdv

А и Азария... Няма нужда да стигаш до сърцето ми. Ти вече си там.

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_mbhfcgPdrJ1qm85dyo3_250
Върнете се в началото Go down
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)
Азария Дейз.


Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91
Join date : 16.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyНед 14 Дек 2014, 19:32

Кой да знае, че Алек Делгадо има толкова романтична страна. Това е една от най-приятните изненади. Сигурно искаш да се разтопя като стисната в шепите ти бучка лед... Макар че аз никога не съм била толкова студена, сега мога да сияя от щастие.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Miley_cyrus_30


Е, Алек, нека те предупредя, че официално си мои. Само на мен, римската щерка на Аполон. А-з-а-р-и-я.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_inline_mt5boy20VB1rjz4db
Върнете се в началото Go down
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)
Алек Делгадо


Име на героя : Алек Делгадо
Брой мнения : 57
Join date : 10.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyСря 17 Дек 2014, 12:32

Твой, а? Сигурна ли си, че искаш да бъда твой? Та аз съм един сладък кошмар?
Може да си имам добра страна, но все пак.. Не забравяй, че и ти си само моя красавице.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_ljow7tl1dp1qfcvyg

Върнете се в началото Go down
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)
Азария Дейз.


Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91
Join date : 16.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyЧет 25 Дек 2014, 21:15

Сигурна съм. Пък и да те задържа е голямо предизвикателство, което извиква най-добрите ми черти. Наясно съм, че ще трябва да се бия с доста момичета, но ще те запазя.
Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Original
Върнете се в началото Go down
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)
Алек Делгадо


Име на героя : Алек Делгадо
Брой мнения : 57
Join date : 10.11.2014

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 EmptyВто 06 Яну 2015, 21:35

Аз не съм съвсем сигурен, че изобщо ще искаше да ме запазиш, но щом казваш... Вярвам ти.

Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Tumblr_m6fwjnwV0k1qm85dyo1_500
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Don't close the book, just turn the page. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Don't close the book, just turn the page.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светът на Богове и Герои :: Гиф РП-
Идете на: