Светът на Богове и Герои
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът на Богове и Герои


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Когато срещнах... [Кат и Изабел]
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyВто 17 Мар 2015, 17:00 by Catherine Summurs

» СПАААааМ ! :D
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyЧет 29 Яну 2015, 19:03 by Ploutos

» Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyПет 09 Яну 2015, 19:33 by Ирис

»  Преди да влезеш си намисли съществително
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:55 by Изабел Болт

» Ship Them -Percy Jackson Game
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:51 by Mituna

» Кой иска да пишем?
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyСря 07 Яну 2015, 17:06 by Crystal

» Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyСря 07 Яну 2015, 02:12 by Ирис

» Don't close the book, just turn the page.
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyВто 06 Яну 2015, 21:35 by Алек Делгадо

» Търся си...
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyВто 06 Яну 2015, 21:34 by Mituna

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 10:13

 

 Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Mituna
Бог
Бог
Mituna


Име на героя : Mituna Captor
Брой мнения : 32
Join date : 05.01.2015

Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty
ПисанеЗаглавие: Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/   Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyСря 07 Яну 2015, 21:51

Трябваше да тръгва. Скоро щяха да го настигнат. Но нямаше начин да  не си поиграе с преследвачите си. За Митуна Каптор говорим, а Митуна Каптор много обичаше интересните игри. Русокоско сграбчи боичките си и натопи пръстите си в червеното и синьото.  Надраска набързо "Няма да ме хванеш" двуцветно-бе му станало запазена марка изписва такива съобщения преди да изчезне, награби раницата си и отхвърча навън, без дори да затвори вратата.
***
Това бе преди седмица.
Днес Туна беше мръсен, гладен и дори не знаеше къде се намира. Важно му беше единствено да бяга колкото се може по-надалеч от тук. Където и да е това моментно "тук", защото биполярния наистина не искаше да знае къде се намира или как бе попаднал в тази забравена от бога джунгла (въпросното "тук" всъщност бе изключително близо до Бостън, но пфффф подробности)
Можеше почти да чуе адските хрътки как бясно препускаха по петите му, да чуе дишането и ругатните на циклопите, които следваха плътно хрътките и крясъците на Симфалийските(?) птици, които летяха и съвсем скоро щяха да започнат новата си играчка. Кой да предположи че такава чудовищна хайка ще се вдигне от Тартара за да гони малко момче? Е, не и аз. И по зле можеше да е, нали? Можеше да изпадне в пристъп и псиониките му да откачат?
Май му изсилих късмета, защото наистина стана по-зле.
Митуна тъкмо бе набрал значителна преднина и щеше да се измъкне, когато изведнъж замръзна и започна да се тресе, докато сивото вещество в главата му започна да се пържи от псионическия ток, вкаран през черепа му право в мозъка и излизащ от тялото му като биполярни червеносини мълнии с ударна сила като на атомна бомба. А как болеше...освен че не можеше дори да мръдне и се гърчеше като червей, фъфлейки и пищейки, той имаше чувството че умира. А щеше да стане скоро, защото имаше тайфа чудовища зад гърба си, а бе абсолютно и невъзможно безпомощен.



пп: пусти мързел и лак на муза Sad
Върнете се в началото Go down
Ирис
Полубог (G)
Полубог (G)
Ирис


Име на героя : Ирис
Брой мнения : 457
Join date : 03.11.2014

Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/   Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyСря 07 Яну 2015, 22:49

С останалите Ловджийки стояхме насред гората и просто се оглеждахме безцелно. Господарката Артемида беше в палатката си и не позволяваше дори да на мен да вляза при нея, въпреки проблясващата сребърна тиара, в косата ми. Лунните лъчи се отразяваха от среброто и лунните камъни, докато нервно крачех напред-назад. Цялото това чакане ме изнервяше, повече отколкото изнервяше останалите. Никоя от нас не обичаше да чака или да не знае какво се случва.
Два бели вълка минаха покрай мен и пръстите ми се плъзнаха по козината им. Прокарах пръсти през краищата на косата си и отново погледнах палатката. Няколко Ловджийки ми кимнаха леко и видях, че господарката Артемида излиза.
-Съберете нещата. Тръгваме след пет минути. Две от вас ще трябва да опънат лечителската палатка на посочено от мен място, с останалите ще изпратим обратно в Тартар няколко звяра. - Погледнах озадачено Артемида, но за пръв път тя не ни даде никакво обеснение какво става и просто се обърна към небето. Останалите момичета се заеха да изпълнят това, което ни се каза, а след няколко секунди и аз се присъединих към тях.
*****
Лъковете бяха опънати, вълците се стрелнаха напред последвани от стрелите ни. Чудовищата изчезнаха преди дори да успеят да осъзнаят какво ги е връхлетяло. След като пътя ни се разчисти видяхме дребно русо момче проснато на поляната обхваното от конвулси. Погледите се отправиха към Артемида и постепенно осъзнахме защо ни е трябвала лечителската палатка. Прехапах устна, оставих господарката да го отнесе и я последвах. Момчето беше положено на леглото и тя се обърна към мен.
-Погрижи се за него. Дай му нектар и амброзия и остани докато дойде в съзнание.
-Аз? Господарке, не мисля, че...
-Ирис, просто го направи. Сложно е. - Тя ми обърна гръб и ме остави сама в палатката с русото момче.


Върнете се в началото Go down
https://halfblood-jupiter.bulgarianforum.net
Mituna
Бог
Бог
Mituna


Име на героя : Mituna Captor
Брой мнения : 32
Join date : 05.01.2015

Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/   Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyЧет 08 Яну 2015, 21:42

Не ифкам да умра.
Прекалено фъм млад.
Не фъм избягал от Зевф, за да умра така.

И изведнъж, както се гърчеше като червей, псиониките спряха да си играят с ума на бедното момче, и светлините около него изчезнаха. Тялото му се отпусна като чувал с картофи, а умът му попадна в мрак. И така и не разбра какво стана с чудовищата. Или как е попаднал в палатката.
Когато се събуди, не отвори очи веднага, вместо това изчака, докато се убеди, че наистина е жив и тогава. Но понеже до преди малко псиониките му го тероризираха, и той все още беше под влиянието им, склерата на лявото му око бе червена, а на дясното синя. Винаги ставаше така, но пак си бе стряскащо. Премига, докато възвърнат оригиналния си цвят и се прокашля.
-Къде фъм?
Богове, гласът му наистина ли звучеше така? Последния път когато чу гласа си не звучеше като гарга с гнойна ангина. Прокашля се, преди да се огледа. Палатката беше наредена, и пълна с всякакви лечителски неща, но беше и празна откъм човешко присъствие.
-Ехо?
Момчето слезе от походното легло, внимавайки да не загуби баланса си. Само дето го загуби(както винаги) и се изтъркаля с гръм и трясък на пода.(добре че беше тапициран иначе освен убийственото главоболие и световъртежа можеше да добави и някой счупен или навехнат крайник и някоя повърхностна рана към днескашните преживявания.)
Изглежда чули патардията, в палатката влязоха две момичета, едното от които Туна можеше да разпознае навсякъде.
-Како Арти?
-Митуна, ще съм ти задължена ако не...

Русокосия дори не я изчака да довърши, а вече я беше придърпал в прегръдките си така, сякаш това беше нещо обичайно.
-Како, т-т-те почти ме нафтигнаха и пфиониките ми откачиха и...и...и какво точно фтана?-премига объркано той след като най-сетне пусна богинята.-И какво правя тук?
-Митуна, кротни се да те прегледам и всичко ще ти обясня.



пп:втори ужасен пост подред, за което много се извинявам ама ме боли главата и не мога да измисля нищо по-добро.
Върнете се в началото Go down
Ирис
Полубог (G)
Полубог (G)
Ирис


Име на героя : Ирис
Брой мнения : 457
Join date : 03.11.2014

Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/   Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ EmptyПет 09 Яну 2015, 19:33

Момчето започна да се събужда и сковано излязох да повикам Артемида. Най-малкото идеята да остана насаме с него, особено ако дойде в съзнание, изобщо не ме блазнеше. Бях изпълнила каквото ме помолиха и ако имах късмет Господарката нямаше да ме кара да го наглеждам повече. Естествено късмета ми беше обърнал гръб и ми се наложи да стана свидетел на най-странанта сцена, която можех да си представя. Русокоското се беше изправил и след секунда прегръщаше Артемида сякаш са стари приятели. Жлъч се надигна в гърлото и побързах да отвърна очи. Не ми трябваше да гледам това. Замислих се за името, с което Артемида го беше нарекла русото момче. Митуна... По някаква причина ми беше невроятно познато, но ума ми отказваше да подскаже къде съм го чувала. В крайна сметка бях с Ловджийките повече от триста години, нямаше как да помня всяко нещо, което съм чувала. Изчаках момчето да пусне Артемида и го стрелнах с въпросителен поглед.
Богинята въздъхна леко и се обърна към него.
-Да кажем, че когато намерих онова огромно струпване на чудовища, намерих и теб. И наистина предпочитам да не ме наричаш "како Арти". Особено пред моите момичета. - Тя леко кимна към мен. - Това е предводителката на моите Ловджийки. - В очите на богинята гореше нещо, което не можех да разбера и което не бях виждала никога преди, така че се опитах да се усмихна и протегнах ръка.
-Ирис. - Ако бях нормален човек или дори нормален полубог, вероятно щях да кажа, че ми е приятно или, че се радвам да се запознаем, но сега просто не можех.


*и аз се извинявам за... меко казано малоумния пост.
Върнете се в началото Go down
https://halfblood-jupiter.bulgarianforum.net
Sponsored content





Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/   Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today  Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светът на Богове и Герои :: Минало/Бъдеще :: Минало-
Идете на: