Светът на Богове и Герои
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът на Богове и Герои


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Когато срещнах... [Кат и Изабел]
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyВто 17 Мар 2015, 17:00 by Catherine Summurs

» СПАААааМ ! :D
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyЧет 29 Яну 2015, 19:03 by Ploutos

» Sing with me, sing for the year Sing for the laughter, sing for the tear Sing with me just for today Maybe tomorrow, the good lord will take you away /mituna and iris/
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyПет 09 Яну 2015, 19:33 by Ирис

»  Преди да влезеш си намисли съществително
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:55 by Изабел Болт

» Ship Them -Percy Jackson Game
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyЧет 08 Яну 2015, 22:51 by Mituna

» Кой иска да пишем?
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyСря 07 Яну 2015, 17:06 by Crystal

» Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyСря 07 Яну 2015, 02:12 by Ирис

» Don't close the book, just turn the page.
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyВто 06 Яну 2015, 21:35 by Алек Делгадо

» Търся си...
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyВто 06 Яну 2015, 21:34 by Mituna

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 10:13

 

 Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Bordeaux.
Полубог (G)
Полубог (G)
Bordeaux.


Име на героя : Бордо Ноар
Брой мнения : 26
Join date : 16.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyВто 25 Ное 2014, 17:07

First topic message reminder :

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Tumblr_llbyseiA0E1qa7lo9
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ирис
Полубог (G)
Полубог (G)
Ирис


Име на героя : Ирис
Брой мнения : 457
Join date : 03.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyВто 02 Дек 2014, 21:15

Сърцето ми се сви докато го слушах. Колкото и да мразех алкохола в кръвта му можех да разбера защо прави всичко това. Вече можех да разбера. Емоциите изписани на лицето му караха душата ми да се разкъсва заради хилядите думи, с които го бях нападала, заради това, което мислех за него преди... Как можеше да не съм виждала истинското момче, зад фасадата, която изграждаше, толкова сляпа ли бях наистина? Приближих се бавно към Бордо и го дръпнах да стане от стола гледайки го право в очите. Не можех да повярвам, че ми беше споделил толкова лични неща, неща, които вероятно не беше казвал на никой друг. Искрено се мъчех да се убедя, че и ако не беше пиян щеше да говори с мен по този начин.
Вдигнах очи и осъзнах, че просто стоя пред него и мълча вече цяла минута, но не знаех какво да кажа. Гласа ми се бе загубил някъде и ми адски трудно да намеря думите, които исках. Очите ми намериха неговите и хванах ръцете му, бавно слагайки ги около кръста си. Въздуха излезе със свистене от дробовете ми, но не ме интересуваше. Сложих ръце на раменете му и се опитах да се усмихна.
-Не знам за какво мечташ Бордо... Но няма недостижими мечти. А ти... Ти си много повече от това, което ще намериш на дъното на чашата. Много, много повече. - Надигнах се на пръсти и го целунах, опирайки се в него.
Върнете се в началото Go down
https://halfblood-jupiter.bulgarianforum.net
Bordeaux.
Полубог (G)
Полубог (G)
Bordeaux.


Име на героя : Бордо Ноар
Брой мнения : 26
Join date : 16.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyСря 10 Дек 2014, 15:36

Тялото му се скова, а тя стоеше пред него и не продумваше нищо. Ужасът го завладяваше, страхът започваше да се плъзга по тялото му и всичко сякаш се променяше пред очите му.
Усети ръцете си около кръста си, усети устните и върху своите, а това някак си го ужаси. Насили се да се усмихне на думите и защото в тях имаше истина, но някак си това бе невъзможно.
- Ирис... повярвай ми, моите мечти бяха невъзможни... и може би все още са. Те не зависят от мен. Никога не са зависели... в тях аз съм страничен наблюдател. - пусна я и направи крачка назад. След тези думи нещо в него се бе пробудило, някакво чудовище надигаше глава и надаваше рев. Точно в тази секунда Бордо не мислеше, че ще може да се контролира, че ще бъде трезв. Защото реално Ирис бе неговия алкохол, неговия никотин... неговата зависимост. Бе готов дори да се свлече на колене пред нея и да моли за милост, но за какво всъщност?!
Облиза устни, търсеше спасение в пропития в тях никотин, търсеше някакви макар и малки капчици алкохол които да го отрезвят, да го накарат да осъзнае къде се намира и с кого, защото да бъде в това състояние не бе безопасно за никого, най - вече за самия него.
Направи още една крачка назад, затвори очи и се облегна на шкафа.
- Така и така ще останеш тук... по собствено желание разбира се. Знаеш ключа за стаята е на масата, котката е някъде наоколо, а аз ще спя на дивана..., но Ирис във времето в което си тук... *дори не се и опитвай да разбереш какво има зад онази врата.
Отвори очи, стисна устни и посочи с поглед към хола и въпросната врата пред която имаше голяма статуя на котка и ваза, а на стената висеше някаква картинка която донякъде закриваше вратата, която почти се сливаше със стената. Бо си пое дълбоко въздух и се насили да погледне Ирис, усмихна се, но това сякаш не бе обичайната му усмивка, в нея имаше нещо различно.

* Всеки когато му забранят нещо го прави нарочно ;д ..и все пак преди поста бе по - добър /да поста на живота ми!! ааа!/
Върнете се в началото Go down
Ирис
Полубог (G)
Полубог (G)
Ирис


Име на героя : Ирис
Брой мнения : 457
Join date : 03.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyПон 15 Дек 2014, 15:55

Погледнах го, прехапах устни и се отдалечих сковано. Ама разбира се, нима можех да се съмнявам, че той всъщност е влюбен във факта, че не може да ме има. Защо ли се изненадвах, че в мига, в който показах нещо към него той побегна като попарен... Бордо си беше Бордо. По устните ми плъзна студена усмивка и очите ми пробягаха по неговите.
-Ние сами избираме дали да наблюдаваме мечтите си или да се борим за тях. - Философията ми за живота беше прекалено изместена от времето прекарано с Ловджийките на Артемира, а и след това и всички последствия на глупавите ми решения. Ръката ми сама се вдигна, сякаш търсейки опора, и прокарах пръсти по пръстена висящ на врата ми вече три години. Погледна ми отново се закова в Бордо и си наложих да се стегна. Когато проговорих глава ми прозвуча доста по рязък отколкото очаквах, но се опитах да се убедя, че е по-добре така, отлкото да продължаваме с тази нелепица.
-Виж какво, аз... Аз няма да спя в леглото ти. - Нямаше да ме убеди, независимо дали се опита да протестира или замълчи и ме погледне с тези големи, топли очи. Тръснах леко глава и продължих студено. - Ако не възразяваш предпочитам дивана, ти можеш да се прибереш в стаята ако толкова искаш. - Нямаше да легна в чаршавите сред които се е търкалял с кой знае колко. Дори от идеята за спалнята му ми призляваше в момента. А и предпочитах да имам по-пряк достъп до входната врата. Или до стаята, която очевидно ми беше забранена... Което единствено ме караше да искам да знам какво толкова има там. Наистина ли не осъзнаваше, че на който и да каже нещо такова е все едно да сложи светеща неонова табела на вратата "Ела, веднага, влез тук, трябва да видиш това!!"
-Наистина, изморена съм, а и смятам да ставам рано утре. И да се махна от главата ти. Не искам да те притеснявам повече от очевидно необходимото.
Върнете се в началото Go down
https://halfblood-jupiter.bulgarianforum.net
Bordeaux.
Полубог (G)
Полубог (G)
Bordeaux.


Име на героя : Бордо Ноар
Брой мнения : 26
Join date : 16.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyПет 26 Дек 2014, 18:50

Бо я хвана за ръката и малко грубо я дръпна към себе си. На лицето му нямаше усмивка, нямаше и раздразнение. Имаше нещо странно, някакво изражението което определено си нямаше име. В очите му имаше опасен блясък, който говореше, че нещо определено му хлопа дъската и човек не трябва да му се връзва. Но си личеше, че е и напълно сериозен.
- Ирис! - гласът му не бе студен, не ръмжеше, но зареди сериозния тон името и прозвуча някак... не на място. Но всъщност всичко си бе така като трябва да е.
С много бързо и ловко движение, Бордо я притегли към себе си, вдигна я във въздуха за миг и я остави на един от шкафовете. Лицето и бе на сантиметри от неговото, ръцете му бяха около кръста и, притискайки я да стои на едно място. Може би бе малко груб, но всъщност... той винаги си бе такъв. А и бе малко трезвен в момента, трябваше да го прощават.
- Как изобщо можа да си го и помислиш?! - изрече през стиснати зъби този път. Едва се сдържаше да не я целуне. - Да ме притесняваш? О Богове Ирис...
Стисна я още по - силно, като я допря до себе си. Устните му се озоваха върху вратът и, целуваше я грубо, оставяше следи. После се премести върху нейните устни и захапа долната. Не и даваше времето дори да реагира, действаше бързо, грубо, макар и да не искаше да я нарани, но точно в момента не се владееш. Едната му ръка се плъзна под блузата и, докато другата се зае с задачата да обгърне цялата и талия, нещо което не бе сложно.
- И никога не бих те оставил да спиш на дивана. - "никога не бих те оставил да си тръгнеш". Отново впи устни в нейните, като я притисна по - назад. Усети как се възбужда, члена му започваше да нараства. "Време беше" помисли си Бордо, докато се отъркваше в нея. После се наложи да извика целия си самоконтрол, цялата си сила и воля за да се отдалечи от нея. За секунда едва ли не се озова в другия край на стаята точно до вратата. - Това ли искаш? Не съм нещо което можеш да контролираш. Не съм нещо което може да се контролира.... не мога да си позволя да съм толкова близо до теб..., но няма да те пусна да си тръгнеш Ирис. ЖЕЛАЯ ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО! Ти си моя!
Върнете се в началото Go down
Ирис
Полубог (G)
Полубог (G)
Ирис


Име на героя : Ирис
Брой мнения : 457
Join date : 03.11.2014

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 EmptyСря 07 Яну 2015, 02:12

Аз съм... Мозъка ми беше блокирал. Разкъсван от непреодолимото желание отново да ме целуне и парещата агония от всяко негово докосване. Ръката ми се плъзна към врата ми, към местата където ме беше целунал и ноктите леко се впиха в кожата. Макар да знаегм че си оставям рани, контролираната болка беше начин да проясня ума си и да се опитам да осъзная какво се е случило току що. Прехапах долната си устна оставяйки няколко капки кръв да се плъзнат по нея. В ума ми се въртяха безброй картини, започващи с клетвата, която бях положила преди повече от три столетия, минаващи през онова злощастно отиване в лагера на Нечистокръвните и завършваха с лицето на Бордо на сантиметри от моето.
Изхлузих се тромаво от шкафа и погледнах момчето в другия край на стаята. Ако преди поне можех да намеря някаква логика и последователност в действията му, сега просто бях объркана. Мозъка ми сякаш се бе изпарил. В ума ми имаше само едно - "Това ли искаш? Не съм нещо което можеш да контролираш. Не съм нещо което може да се контролира.... не мога да си позволя да съм толкова близо до теб..., но няма да те пусна да си тръгнеш Ирис. ЖЕЛАЯ ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО! Ти си моя!" "Ти си моя"... Отново и отново чувах думите му, но те сякаш не можеха да стигнат до съзнанието ми. Или поне до разумната част от съзнанието му.
-Бордо... - Думите засядаха в гърлото ми, а и не знаех какво да кажа. Няколко сълзи се изплъзнаха от очите ми и си наложих да се стегна. Не можех да се оставя в това бестегловно състояние. - Ти... Какво? Аз съм... Какво? - Най-накрая съзанието ми започна да регистрира цялата ситуация. Желаел ме? Сърцето ми се сви и макар да отказах да призная, знаех, че думата ме е подразнила. "Желая те" значеше, че иска да прави секс с мен. И действа му преди секунда го показваха - страст. В главата ми изкочиха очите му от преди малко, онези очи в които чувството не беше страст. Беше нещо друго... Разкърших врат и го погледнах.
-Твоя, така ли? Ясно... - Направих лека крачка към него, но след миг се отказах. - Кой ти е казал, че искам да те контролирам?
Върнете се в началото Go down
https://halfblood-jupiter.bulgarianforum.net
Sponsored content





Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие   Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди известно време в лагер Юпитер-бойните игри и Марс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светът на Богове и Герои :: Домове-
Идете на: