Светът на Богове и Герои

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет 26 Дек 2014, 20:18

Share | 

Don't close the book, just turn the page.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 16:22

First topic message reminder :

Преди повече от година, Ню Йорк.

Хей, Алек, как си? Аз... разговорът ни вчера остана недовършен. Не го виня, все пак говорихме за чувства... Посейдон примерно не го прави, той просто праща някоя и друга огромна вълна и готово.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

Име на героя : Алек Делгадо
Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:22

Ами например втора целувка?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:32

Смятах да те попитам дали официално ще сме заедно и да обсъдим връзката ни, но... ти печелиш, целувките са по-доброто предложение.

Какво ще кажеш и за трета? Просто предлагам... Или пък да поплуваме? Лонг Бийч, здравей! Кажи на баща си, че океаните му са много красиви.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:44

А отностно въпроса ти... А искам да бъде заедно.

И, ще му кажа... Но може би трябва да ги видиш по отблизо?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:55

Наистина ли? Жалко, че обещах да не пускам обява във вестника, защото искам да споделя на целия свят каква голяма късметлийка съм.

Хей,хей, плуване не значи да ме метнеш във водата! Посейдон може и да не е доволен от присъствието ми. Примерно татко може да не те хареса, защото си му конкуренция по стил и т.н... Определено звучи откачено. Хайде, няма да пазим косата ти суха!

Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Съб 22 Ное 2014, 00:06

Посейдон няма да има нищо против, не го мисли. Вероятно няма дори да забележи.
А аз трябва ли да се страхувам от баща ти? Да не изскочи от някъде бесен, че целувам малкото му момиче?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Съб 22 Ное 2014, 09:08

Е, ако се интересуваше от дъщеря си и живота й може би щеше да го направи, но като се има предвид, че до дванадесетия ми рожден ден изобщо не знаех, че съществува, то май изобщо няма право да се меси. Но не мога да гарантирам същото за доведения ми баща. Той тренира Айкидо, така че пази се. 

Ако това ще те успокой, обещавам, няма да му дам да те пипне. Може и да не тренирам карате или нещо подобно, но по-голям инат от мен няма да срещнеш.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Съб 22 Ное 2014, 14:02

Не искам да бъда много самонадеян, но... С айкидо няма да ме бие. Все пак аз съм Алек Делгадо. Но е сладко, че се опитваш да ме убедиш, че ще ме спасяваш. Повече ме е страх от бога на слънцето отколкото от трениращия Айкидо.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Съб 22 Ное 2014, 14:53

Опитвам се да те убедя? Алек, та аз наистина бих могла да ти спася задника ако се наложи. Нали знаеш, не съм слабо лигаво момиченце. А богът на слънцето... Е, ще те разочаровам, но вероятността за него е минимална, понеже не му пука. Но да оставим родителите. Ако бяхме в един лагер щяхме да предизвикаме фурор... а сега?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Нед 23 Ное 2014, 00:46

Стига Азария... Слабо лигаво момиченце? Да съм казал такова нещо? Знам, че ти можеш да ми бъдеш достоен съперник и страхотен партньор. Не само в битките.

А относно фурора... Права си, ако бяхме в един лагер всички щяха да бъдат доста изненадани. Сега обаче... Сега ще бъдат в пълен шок.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Нед 23 Ное 2014, 15:52

И аз така мисля. Затова не се плаши от бога на слънцето, ами от мен, ако решиш да ме прецакаш. Все пак аз съм и дъщеря на облачна нимфа, това звучи много заплашително, нали? Ъх.

Имаш право. Римлянка и грък... Леле, популярността ни ще удари тавана. Или може би... те няма да разберат?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Нед 23 Ное 2014, 20:26

Облачна нимфа? Мда... Звучи тооолкова заплашително.

Популярността ни вече отдавна е ударила тавана сладурче. Ъм искаш да кажеш, че не искаш да се знае за нас...?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Нед 23 Ное 2014, 21:08

Като ти виси един облак постоянно над главата и не можеш да се измъкнеш от дъжда и гръмотевичната буря, която е специално за теб, ще си говорим.

Ъм... не знам. Искам най-доброто за връзката ни- леле, не подозирах, че ще имам щастието и късмета да кажа връзката ни... Просто не знам кое е най-доброто. Ти какво мислиш?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пон 24 Ное 2014, 06:23

-Скъпа, аз съм син на Посейдон, малко дъждец няма да ме изплаши... Но... Признавам, че на един нормален човек тази заплаха изобщо няма да му хареса.

Аз... Аз не съм сигурен какво мисля... Виж, аз не искам да се крием от хората, но ако ти предпочиташ да не се знае... Ще те разбера. Все пак знам каква слава ми се носи и едва ли искаш да слушаш подмятания по наш адрес...
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пон 24 Ное 2014, 15:37

Оу, да. Това значи ли, че няма да се сърдиш ако от време на време ти пращам облаци, просто ей така, за забавление?

Не, изобщо не ми пука за подмятания, слава и такива неща. Ти си перфектен за мен и това е важното. Нека го разберат. Няма нужда да им казваме нищо, жестовете могат да говорят. Мир и любов ще има.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 02:05

Ааа... Не съм съгласен. Не обичам дъжд, предпочитам слънцето, плажове... Такива неща, предполагам разбираш.

А щом не възрасяваш да те гледат странно - аз ще съм щастлив да оставя света да разбере за нас. Но... Защо да оставяме жестовете да говорят? Предлагам да минем през двата лагера с един тъпан, какво мислиш?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 13:49

Не би могло да ми хрумне по-добра идея. Ще ми разрешиш ли да го изпея? Поне това го мога. Татко и да е безотговорен май ми се е реванширал с хубав глас и талант. Колкото и не скромно да звучи мисля че бих не само обявила новината ами накарала и всички да танцуват. И ако се съгласиш... това би била най-любимата ми песен.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 15:28

Можеш да пееш? Страхотно! Нямам нищо против да минем през лагерите, докато ти пееш за връзката ни.
В моя лагер ще се хилят много... Само не знам римляните как ще реагират.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 17:01

Най-много да ви обявим война. Не всички като мен си падам по песните. Което е жалко. На моменти, когато се държа съвсем безотговорно и изобщо не спазвам задълженията си и не ми пука за това, се чудя дали наистина съм римлянка... Знаеш ли, остави това... Радвам се, че нещата се получиха и ти... и аз сме важните.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 18:47

Аз също. Не ми пука кой какво ще каже, радвам се, че съм с теб Азария... Макар още да не мога да го повярвам.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 18:53

Ти ли не можеш да го повярваш? Леле, Делгадо, не мислех, че ще си толкова изненадан от факта, че те харесвам. Би трябвало аз да съм тази, която не може да се съвземе от новината, че е твое гадже.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Сря 26 Ное 2014, 22:57

Да съм изненадан?! Аз съм шокиран Азария... Не мисля, че го вярвам всъщност. Още мисля, че от някъде ще изскочи пич с камера и ще се окаже, че си ми правила номер.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Чет 27 Ное 2014, 14:30

Не мисля, че някога бих била толкова жестока, така че не се страхувай. Знаеш ли, щом нещата започват така изведнъж... ще бъдат интересни.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 28 Ное 2014, 07:27

Радвам се, защото като си го помислих се притесних.

Искаш ли да ми изпееш нещо? Не знаех, че умееш и никога не съм те чувал, което явно е престъпление.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 28 Ное 2014, 15:13

Да ти изпея нещо? Наистина ли? Аз... притеснителна съм. Може да не ти хареса.

Шегувам се. Веднага започнам...

When the darkness leaves you lonely,
Or the world tried to push you away
When your ski is looking troubled
You can count on me
'cause I'm gonna stay...
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Вто 02 Дек 2014, 15:32

Аз... Господи, имаш глас на ангел... Как... Защо никога преди не си ми пяла? Това е невероятно...
Нямам думи... Наистина просто нямам думи... Това е най-красивото нещо, което съм чувал.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   

Don't close the book, just turn the page.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Писма до Клаудия
» За любовта, болката, разочарованието... За живота
» Шаферки
» Кланът Радли
» This is not a book.