Светът на Богове и Герои

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет 26 Дек 2014, 20:18

Share | 

Don't close the book, just turn the page.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

Име на героя : Азария Дейз.
Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 16:22

Преди повече от година, Ню Йорк.

Хей, Алек, как си? Аз... разговорът ни вчера остана недовършен. Не го виня, все пак говорихме за чувства... Посейдон примерно не го прави, той просто праща някоя и друга огромна вълна и готово.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

Име на героя : Алек Делгадо
Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 16:59

-Хей. Ъм добре съм, ти? Коой разговор вчера...?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 17:19

О, ами бивам, искам да ударя един русоляв идиот в момента. Наистина ли никога не ме слушаш?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 17:29

-Русоляв идиот? Ауч... Как да не те слушам? Това са безпочвени обвинения.

Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 17:32

Знаеш, че го казвам във възможно най-хубавия смисъл. И да, или не ме слушаш, или сега просто ме дразниш. Хайде, Алек. Този път съм сериозна. Пробвай и ти, няма да те убие.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 17:45

-Не се знае.

Добре, добре, схванах. Ето, сериозен съм. Какво за разговора вчера...?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 18:45

Най-сетне. Окей. Ъх, трудничко е. Ами... Исках да ти кажа нещо важно, нали помниш? И щях, ако не ме бяха извикали в лагера. Аз просто... ме е страх. А аз рядко се страхувам.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 19:15

-Ъ... Окей. Успокой се и кажи...? Всичко наред ли е?
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 19:19

Намери на кого да кажеш да се успокой. Знаеш ме каква съм, винаги съм емоционална като за трима. И... Нещата малко се объркаха за мен, Алек. Поне когато опират до теб. Не е същото. Чувствата, те не са същите. Ти ще кажеш дали е наред.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 19:42

-Ъъм... В смисъл... Имаш нещо към мен?!
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 20:20

Моля? Не, изобщо.

Добре де... Не мога да се измъкна. Да. Имам нещо към теб. Нещо, което същевременно ме вълнува и стресира. Ставам десет пъти по-емоционална, когато стане въпрос за теб. Представи си.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 20:52

-Леле... Аз... Какво имаш към мен?
*прави крачка към нея*
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 20:59

Ъъъм... Не се ли досети? Искаш да го изрека дума по дума ли? Сериозно? Добре. Слушай внимателно, русолявко. Падам си по теб. Много. Ето, казах го, признах си.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 21:07

-Просто исках да съм сигурен.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 21:16

Богове, Алек! Това ми хареса.

Значи... Значи и ти? Падаш си по мен или просто ей така целуваш хората, за да не им е чак много тъжно, когато ти признаят любовта ти и бъдат вписани в списъка на феновете ти, които няма да са с теб?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 21:24

-Не целувам хората просто така.

Наистина те харесвам... Просто не съм от тези, които си го признават, а и ти доста ме изненада.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 21:30

Успях да те изненадам? Мислех, че съм доста очевидна. Аз не мога да сдържам емоциите си.

Значи така, а? Алек Делгадо харесва мен и ме целуна? Я виж ти, леля Афродита днес явно е в добро настроение. Не е за вярване. Поласкана съм, русолявко.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 21:58

Не се заяждай с косата ми.
От кога си падаш по мен? И как се случи това чудо?

Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 22:12

Не бих посмяла, блонди. Харесвам косата ти. Пък и нали знаеш, не можеш да ми се сърдиш, погледни ме само.

О, ами... не знам, от колко време сме приятели, четири месеца? Някъде от месец и половина насам, тогава осъзнах, че те харесвам. Чудо? Добре казано. Честно, не знам. Не очаквах да откликнеш на чувствата ми. Аз може да съм много сладка и забавна, но... ти си Алек. Всички обичат Алек, а той е недостъпен. Нещо такова си мислех до преди шест-седем минути.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 22:23

-Така е, всички обичат Алек.

Но дори аз имам сърце и мога да харесам някое момиче са повече от една вечер. И харесах теб именно защото не беше поредната припаднала по мен, готова на всичко, за да ти обърна внимание. Просто беше нормална. Харесваше ме като човек, колкото и голямо гопеле да съм и напук на факта, че съм грък.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 22:31

О, вярно, ти си от лагера на нечистокръвните. Честно, това е толкова без значение за мен, че бях забравила.Няма никакво значение грък или римлянин си. Или си добър човек, или не си. А ти си. Вярно, изкарваш ме извън нерви понякога, непрестанно се шегуваш, понякога спорим за всяко второ нещо. Често ти се мръщя, но ти знаеш, че си прекрасен тип, нали?

И имаш прекрасна коса, блонди. Не само косата.И усмивка и онзи закачлив поглед, който само ти можеш да направиш... Хей, не си вдигай много самочувствието, Алек, нищо, че съм на вълна комплименти. И гледай да не се разгорещиш, че ще трябва да те бутна в морето, че да охладиш страстите.
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 22:46

Да ме бутнеш в морето? Никак няма да откажа. А за самочувствието ми не се тревожи, то е достатъчно високо.
Знаеш ли... Ти си първия човек от лагер Юпитер, който срещам и не мрази всички гърци. Не че се оплаквам де, радвам се, че не мразиш. И че харесваш косата ми... Но не се радвам, че ме наричаш блонди. Блонди... В и в крайна сметка именно в моя ужасен характер е чара ми. Както при теб са сладките ти физиономии.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 22:53

Забелязала съм го. Откакто те срещнах определено не се мисля за самовлюбена, макар че и аз не си поплювам с хвалбите към самата себе си. Все пак, кого лъжем, и аз съм прекрасна като теб. Надявам се да съм достойна.

Избирай, блонди или русолявко. Няма да се откажа и от двата. И да, имаш право. Аз правя много сладки физиономии. О, Алек, сега е мой ред да попитам.. Ти откога ме харесваш? Или просто реши импулсивно преди малко, че си падаш по мен, когато реших да ти призная чувствата ми?
Алек Делгадо
Полубог (G)
Полубог (G)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:01

Аз те харесвам откакто се запознахме. Иначе нямаше да съм тук в момента. Все пак прекарвахме доста време заедно, така че е ясно, че те харесвам...
Добре де... Всъщност и аз не знам. Не се бях замислял толкова върху това, а и не ми се искаше да рискувам отношенията ни. И... когато си призна, че ме харесваш просто знаех, че трябва да те целуна. Допуснах да те харесвам. Някак си го приех. Преди това просто се преструвах, че аз самият не го знам... Сложно е. Не знам дали разбра нещо от това велико обеснение.
Азария Дейз.
Полубог (R)
Полубог (R)

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   Пет 21 Ное 2014, 23:12

Всъщност разбрах. Защото се чувствах по същия начин до тази сутрин, когато реших, че е време да спра да се самозалъгвам и да кажа истината и на теб. Мисля, че и двамата сме твърде горди, за да рискуваме някой да нарани егото и достойнството ни. Аз наистина се притеснявах, че ще ме отхвърлиш, защото нали ти казах, можеш да имаш всяка, но реших все пак да опитам. И съм много доволна.

Имам един въпрос сега, Делгадо. Какво ще правим след всичките тези признания... и тази една така сладка целувка?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Don't close the book, just turn the page.   

Don't close the book, just turn the page.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Писма до Клаудия
» За любовта, болката, разочарованието... За живота
» Шаферки
» Кланът Радли
» This is not a book.